• Konzultácie-externé štúdium

• 28. 8. 2023
      • Konzultácie pre 1. a 2. ročník - externé štúdium , začínajú 23.09.2023 o 8:00hod.

• Prípravy Majálesu

• 28. 6. 2023
      • Zorganizovať celý ples nebolo ľahké a o to sa postarali naši šikovní študenti, ktorí si to zorganizovali doslova od A po Z. Za to im patrí veľká vďaka, nadobudli i cenné skúsenosti a hlavne bola to veľká zábava od objednania výzdoby, fúkania balónov, prípravy limonád, výzdobu sály a celkovej organizácie.

• Majáles

• 28. 6. 2023
      • 26.5.2023 sa konal po prvýkrát v histórii našej školy študentský ples Majáles. Program spestrili naši študenti zábavným vystúpením tried každého ročníka a o zábavu sa postarala aj kapela Gipsy Čáve, ktorí rozprúdili tú správnu atmosféru. Už teraz sa všetci tešíme na druhý ročník študentského Majálesu na budúci školský rok.

• Medzinárodný deň detí

• 28. 6. 2023
      • Medzinárodný deň detí - azda asi najobľúbenejší sviatok všetkých detí. Aj naši žiaci pomáhali pri organizácii tohto sviatku.

• Športový deň

• 27. 6. 2023
      • Dňa 26.6.2023 sa konal na našej škole športový deň. Naši žiaci si pripravili zaujímavé športové a pohybové aktivity, zároveň sa zabavili a aj posilnili športového ducha. Zopakovali si aj terminológiu a učivo, ktoré používajú na predmetoch MTV a TSV.

• Divadelné dni

• 23. 6. 2023
      • V dňoch 19.6.-21.6.2023 absolvovali žiaci záverečné výstupy z predmetu Tvorivá dramatika prostredníctvom divadelných predstavení. Tieto predviedli deťom v MŠ , ZŠ a Spojenej škole. Odmenou im bol veľký potlesk a usmiaté tváričky detí.

• Kurz ochrany života a zdravia

• 21. 6. 2023
      • Študenti našej školy sa zúčastnili kurzu na ochranu života a zdravia. Mali možnost si vyskúšať prvú pomoc, oboznámili sa so záchranárskymi zložkami.

• Návšteva Nového židovského cintorína

• Naša škola si návštevou

Nového židovského cintorína v Topoľčanoch priblížila dejiny židovskej náboženskej obce, ktorá tu mala v minulosti bohaté zastúpenie.

• Rozlúčka s maturantami

• 21. 6. 2023
      • Naši maturanti úspešne ukončili štúdium v školskom roku 2022/2023.

Prevzali si výsledky práce, maturitné vysvedčenia, ocenenia a prajeme im veľa úspechov v ďalších krokoch do života.

• Prednáška o Alfonzovi Paulenovi

• 6. 6. 2023
      • Dňa 26.5.2023 sa v priestoroch našej školy uskutočnila prednáška pod názvom: ,,Spomienka
        na osobnosť, rodáka stredného Ponitria Alfonza Paulena“. Prednášku zorganizoval
        zriaďovateľ školy PhDr. Vladimír Daniš, PhD, ktorý v úvodnom slove upriamil pozornosť
        prítomných na významnú osobnosť stredného Ponitria – Alfonza Paulena, o ktorom
        pojednáva aj publikácia ,,Osobnosti stredného Ponitria“, ktorá bola vydaná v roku 2022.
        Profil tejto významnej osobnosti prítomným študentom predstavil pozvaný hosť, historik
        z Tríbečského múzea v Topoľčanoch, pán Mgr. Bohuš Sasko.

• Hudobné prehrávky

• 20. 4. 2023
      • Dňa 18.4.2023 sa uskutočnili hudobné prehrávky 4. ročníkov v odbore UMŠ. Žiaci predviedli svoje zručnosti hrou na gitare a keyborde.

• Exkurzia UKF Nitra

• 20. 4. 2023
      • Dňa 18.4.2023 sa žiačky druhého a tretieho ročníka v odbore sociálno-výchovný pracovník zúčastnili exkurzie na UKF v Nitre, zameranej na vzdelávanie seniorov - Univerzita tretieho veku. Za organizáciu a knižné dary ďakujeme doktorandke Mgr. Libuši Gužikovej a Pedagogickej fakulte UKF v Nitre.

• Stop kyberšikane!

• 18. 4. 2023
      • V rámci projektu odovzdávania informácií o základných pojmoch problematiky patologického správania, o formách, stupňoch vývoja šikanovania on-line, možnostiach jeho riešenia, uvedomenia si zodpovednosti za svoje správanie a schopnosti znášať následky si Tribečské osvetové centrum v Topoľčanoch v dňoch 4. a 13. 4. pripravilo zaujímavú prednášku, ktorá žiakov našej školy nie len upútala, ale vytvorila aj priestor na podnetnú diskusiu.

• Prvé miesto Hviezdoslavov Kubín 2023

• 3. 4. 2023
      • Gratulujeme Terézii Laukovej za krásne prvé miesto v okresnom kole v umeleckom prednese Hviezdoslavov Kubín 2023.

• Tretie miesto na KK SOČ

• 29. 3. 2023
      • Žiaci tretieho ročníka Vanesa Kováčiková a Tomáš Margolien získali krásne tretie miesto v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti. Srdečne blahoželáme !

• Druhé miesto v basketbale

• 29. 3. 2023
      • Naše žiačky sa úspešne zúčastnili okresného kola v basketbale a obsadili krásne druhé miesto. Srdečne blahoželáme !

• 23. 3. 2023
      • V stredu 22.03. žiaci oslavovali Svetový deň vody vo forme aktivít, ktoré si pre nich pripravila trieda 3.A. Spoločne si pripomenuli myšlienku tohto dňa a okrem pohybových aktivít, ich čakali aj vedomostný kvíz, tvorivé aktivity a tvorba vlastnej limonády. Uctili si tak dôležitosť tejto tekutiny a jej dôležitosť pre náš život.